top of page

O SPOLEČNOSTI

Vaya znamená ve španělském jazyce pobídku k pohybu – Jdi! Skoč! – nebo také citoslovce ohromení. Svět je přeci neustále v pohybu a my leckdy nevycházíme z údivu co nám přichystal.

Vydáte-li se na cestu s námi, pomůžeme vám formulovat vaše myšlenky a komunikovat tak, abyste zaujali vaše cílové skupiny, vynikli mezi ostatními, dosáhli úspěchu a vytčených prodejů.

TÝM

Klara Smolova
Klara Smolova
Klára Smolová

Zakladatelka
& mistr slova

Copywritka, specialistka na komunikaci, novinářka a publicistka s více než 25 lety zkušeností v oboru. Psát jsem začala již ve 13 letech a od té doby jsem nepřestala.

Gabriela Horakova CB portret.jpg
Gabriela Horáková

Čarodějka digitální komunikace

Ve všem co dělám, se snažím najít smysl a dlouhodobý potenciál. Mám ráda, když jsou stěžejní věci pevně dané, ale nenadálé situace beru optimisticky, protože život přichází ve vlnách, které neovlivníme, ale můžeme se je naučit sjíždět!

KONZULTANTI

Jindra Sevcikova CB portret.jpg
Jindra
Ševčíková

Mistr marketingu
& strategie

Marketing je moje srdeční záležitost. Na základě komplexní marketingové analýzy firmy společně s klientem nastavím strategie, marketingový plán a revitalizaci firmy. Specializace – služby.

Sabina Bergmanova CB portret.jpg
Sabina Bergmanová

Mistr PR
& styku s médii

Dělám, co mě baví již 20 let, z toho 10 let úspěšně ve vlastní agentuře orange&co. Specializuji se na lifestyle, gastronomii, cestovní ruch, kosmetiku a zdraví. Úspěch vaší PR kampaně zaručen. Jak to dělám? Udržuji vynikající dlouhodobé vztahy s novináři.

POJĎME DO TOHO SPOLU

IMG_2474.JPG
Jste připraveni vydat se na cestu? Napište nám.

Děkujeme za Váš dotaz.

Tel: +420 777 032 579

skype: klarasmolova

Srbská 347/2

160 00  Praha 6

info@vayamedia.cz

bottom of page